s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی

 با چند روش جالب برای هک کردن ISP که می توانید اکونت رایگان بدست آورید برای شما عزیزان بیان می کنم.

در ابتدای کار باید برای شما عزیزان طریقه حدس زدن یک یوز را بیان کنم. دوستان خوب این مطلب را یاد بگیرید چون در ادامه کار خیلی به دردتان می خورد.

در ابتدا من برای شما عزیزان دوپسورد از یک ISP بیان می کنم .

پسورد اول: adecea

پسورد دوم: hcejeb

درحقیقت این ISPداره ازیک نهضت خاصی استفاده میکند برای چیدن پسوردهایش.اول اینکه تعداد کارکترهای پسوردهایش ۶ تااست و این کمک میکنه به پیداکردن پسورد.دوم به نظر شما پسورد بعدی چگونه است؟درحقیقت همان میتوان گفت یک دنباله ریاضی است با قدر نسبت XXXXX (به ریاضیات سال دوم مراجعه شود)خوب واقعا حدس زدن و احتمال جایگشت ۲۴ حرف از زبان انگلیسی در این پیشامد ۲۰٪ است.اما ما میتونیم با استفاده از هوش هکری این احتمال رو زیادتر کنیم.خوب شما الان باید تاحالا حدس زده باشیدکه دو حرف پسورد بعدی کدامند؟بله حرف e اگز دقت کنید پسوردها به این شکل بودن اما شما دقت نمیکردید.

پسورد اول: adecea

پسورد دوم: hcejeb

درحقیقت حدس زدن۲ کارکتر از ۶ کارکتر شما رو به پسورد اصلی نزدیک میکند.پس ببینید.الان در کاکرکتر اول ۲۳ حرف میتواند قرار بگیرد(ما احتمال را بدون تکرار در نظر میگیریم)پس کاکرکتر دوم ۲۲ و کارکتر سوم که ثابت کارکتر چهارم ۲۱ و کارکتر پنجم ثابت و کارکتر ششم ۲۰پس شد ۲۳*۲۰*۲۲*۲۱ (تعداد حروف انگلیسی۲۴ است اما حرف e حذف شده).البته این بحث خودش زمینه گسترده ایی دارد.(ریاضیات محض)

خوب امیدوارم که دقیقا متوجه شده باشید اگر این موضوع را نفمیدید لطفا ادامه متن را نخوانید چون این موضوع خیلی دقیق و جالب است و حتما برای ادامه کار باید متوجه شده باشید قبول دارم یک کم سخت است ولی با کمی دقت متوجه خواهید شد.

حال بنده شروع به بیان این روشها می کنم

روش اول:

خوب این روش یک کم قدیمی است و شاید به احتمال 90درصد در اکثر ISPها جواب نمیدهد به نظر من اول IP اون ISPخودتونو در بیارین و با یه برنامه پورت اسکنر پورتهای 21 و79را چک کنید.ببینید بازه یا نه!!!!!!!

ابتدا در Runویندوز تایپ کنید cmd و وارد محیط cmdشوید و سپس در آنجا تایپ کنید ftp سپس تایپ کنید open اکنون از شما سوال میشه To شما هم آدرس اینترنتی کارت خودتونو بنویسید ویا IPاونو بعد باید یک یوزر حدس بزنید که من در قسمت بالا روش بدست آوردن یوزر را گفتم.شما هم میتونید به صورت anonymous وارد شوید ولی خیلی بعید است که بتوانید لیست پسوردها رابدست بیاورید برای اینکه به صورت ناشناخته وارد شوید باید در هنگامی که از شما یوزر میخواهد شما تایپ کنید anonymousو وقتی پسورد خواست جای آن را خالی بگذارید.بعد از اتصال لیست پسورد روبروی شما است.ولازم است اونو از شکل پسورد دار در بیاورید .

روش دوم

در اینجا ما در واقع میخواهیم Unix رو هک کنیم بعد از اون بخواهیم که پسورد رو به ما بده .که این کاره سختیه و کم کم داره غیر ممکن هم میشه.

ابتدا وارد cmdشویدو تایپ کنید FTP http ://www.myisp.com که به جای myispشما آدرس اینترنتی کارت خودتان را بنویسید.سپس از شما یوزر و پسورد می خواهد که شما یوزر رو anonymous بزنید و پسورد را اینتر کنید .اگر موفق شدید که هیچ اگر نه پیامlogin failed در یافت میکنید .که یه بار دیگر به جای پسورد ایمل خودتان را بزنید و اگه وصل نشدید از یوزر وپسورد کارت خودتان استفاده کنید.این را بیان کنم که اگر اکانت باطل شده باشد عیبی ندارد.اگه بازهم Login نشدید .باید یه کار دیگه کنید.

زنگ بزنید پشتیبانی و بگویید آقا ما چه طوری می توانیم وارد ftp شما بشویم.به احتمال ۹۰ درصد خواهد پرسید برای چی؟شما هم بگویید میخواهم از نرم افزارهای شما استفاده کنم و دانلود کنم ویا بگویید من یکی از نمایندگی های شما هستم و میخواهم ریپورت بگیرم.البته مواظب باشید نه اسم خودتانرا بگید نه سریال نامبر کارتتان را .پس حواستان را جمع کنید.

اگر وصل شدید دیگه کار تمام است .از این به بعد باید دستورات ftp بلد باشید.که اصلا کلا راحته و تقریبا دستوراتش مثل داس است.شما اگر با یوزر وپسوردLogin باشید میتوانید فایل آپلود کنید و خیلی کارهای دیگر انجام دهید اما شما میخواهید اون فایل پسورد را بدست آورید.ابتدا دستور dir رو تایپ کرده اینتر بزنید و شاخه ها را ببینید.به دنبال یک شاخه به نام ETCبگردید به احتمال زیاد در آنجا است.اگر نبود تمام شاخه ها را متحان کنید.برای اینکه وارد شاخه شوید. از این دستور استفاده کنید. cd name root

مینویسید cd بعد یه Space(جاخالی)بعد نام شاخه من چند تا از دستوراتشو مینویسم:بزرگی و کوچکی حرفها مهم نیستن شما همه را با حروف کوچک تایپ کنید.

Delete پاک کردن

Send فرستادن

Recv دانلود کردن

Open وارد شدن

Trace پاک کردن یا به جا گذاشتن رد پا

Verbose خلاصه نویسی

bye خارج شدن

quit خارج شدن

خوب اگه فایل رو گرفتین کافی است با برنامه Unix Pasword Cracker شروع به کار کنید و پسورد رو بدست بیاورید.

روش سوم با نرم افزار

با این نرم افزار که این نسخه ی آن تحت ویندوز کار میکند به راحتی میتوانید در مدت زمانی کم اکانت را بدست آورید.ابتدا این نرم افزار از اینجا دریافت کنید. خوب من قسمتهای مختلف اونو توضیح میدم.اما این برای ISPهایی است که پورت ۲۱یا ۷۹ اونها باز باشه.

قسمت اول:

Compuetrname or Ip: در این قسمت شما یا آدرس اینترنتی ISP خودتان را بنویسید یا IP آن را که به نظر من IP کا رتان را سریعتر میکند.

Port: در این قسمت یا باید پورت ۲۱ یا 79 را بنویسید برای همین میگویم این روش فقط برای ISP هایی است که پورت ۲۱ یا ۷۹ اونها بازباشد

Current Password: در این قسمت هیچ چیزی ننویسید.

Username: یک یوزر حدس بزنیدکه من طریقه حدس یوزر را در بالا گفته ام

Dictionary File: در این قسمت شما باید یک لیست پسورد با توجه به پسورد ISPخودتان درست کنید. البته در این برنامه یک لیست پسورد است اما شما باید با توجه به ISP خودتان حدس بزنید.مثلا من یه ISP رو دیدم پسوردهایش عدد است که شما باید یه لیست پسورد فقط با عدد درست کنید

Dictionary attack: اگه یک لیست پسورد درست کردید و آدرس آن را از هارد منتقل کردید این گزینه را تیک بزنید.

Brute Force attack: این گزینه برای این است که نرم افزار به طور وحشیانه در لیست پسورد به دنبال پسورد واقعی بگردد شما حتما این را تیک بزنید.

Reconnect on Disconnect:این را هم حتما تیک بزنید.باعث میشود که ارتباط شما به کامپیوتر سرور قطع نشود و شما بتنوانید اینترنت سرقت کنید.

Auto Save Evry 100 Atempts:هر ۱۰۰ بار یک بار تغییراتتان را Save میکند.این هم حتما تیک بزنید.پس هر چهار گزینه ی قسمت دوم را تیک بزنید.

Brute Force Option: این قسمت به شما کمک میکند که شما در مدت زمان کمتری اکانت رایگان رو بدست آورید پس تنظیماتش را خوب درست کنید.مثلا شما معلوم میکنید که پسورد فقط از حرف تشکیل شده یا عدد یا با هم که بستگی به ISP شما دارد.و خودتان میدانید.

در قسمتNumber of Charecters on start شما مشخص میکنید که پسورد از چند کارکتر تشکیل شده مثلا پسورد br1058 از 6 کارکتر تشکیل شده پس شما عدد6 را بنویسید. تمام ISPها از یک آرنج و نهضت خاصی استفاده میکنند که این بستگی به هوش هکری شما دارد.البته یک مقدار شانس هم بد نیست. بعد از اتمام کار دگمه Connect را بزنید و منتظر شوید که اینترنت رایگان در مانیتور شما دیده شود و شما دیگر پول کارت اینترنت را ند

  • امیر محمد یوسفی

هک کردن