s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی

شرکت های اینترنتی که قدرت زندگی آنلاین را به شما می‌دهند می‌دانند که داده های موجود در اینترنت برابر پول هستند٬ و این در حالی هست که برای استفاده از اطلاعات شما روز به روز جسورتر می‌شوند.

 معنی دیگر این موضوع این هست که آنها یعنی شرکت‌های اینترنتی می‌توانند شما را ردیابی کنند. اکنون پرسش این هست که چطور میتوان به مبارزه با شرکت‌های کامپیوتر و ISPها برخواست و اجازه ردیابی خود را به آنها ندهیم.

​پیش از این روش‌های فعالیت ناشناس در اینترنت مانند کار با افزونه «DoNotTrackMe» را آموزش دادیم .

در این مقاله نیز مورد روش جلوگیری از ردیابی خود در اینترنت صحبت می‌کنیم. شرکتی به نام Abine ابزارهایی برای این منظور تولید کرده است.

یکی از این ابزارها DeleteMe نام دارد که به شما امکان می‌دهد که اطلاعات خود را از روی اینترنت حذف کنید. همینطور این شرکت محصول دیگری دارد به نام Do Not Track Plus که به صورت یک Add-On روی فایرفاکس و گوگل کروم نصب می‌شود.

  • امیر محمد یوسفی