s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی

  BMWغولی که جاده ها را می لرزاند

bmw-x4 2015

شرکت خودروسازی بی ام و یکی از برجسته‌ترین نا‌م‌ها در عرصه صنایع موتوری به‌حساب می‌آید و محصول حدید این شرکت یعنی بی ام و اکس 4 به‌معنای واقعی کلمه غولی است  که جاده‌ها را خواهد لرزاند . در ادامه با گالری تصاویرو توضیحات تکمیلی با گجت نیوز همراه باشید .


هرگاه سخن از فناوی‌های کامپیوتری در خودرو‌ها به حساب می‌آید یکی از نخستین نام‌هایی که برای هر فردی در ذهن تداعی خواهد شد بی ام و است و این امر بی‌دلیل نیست زیرا بی ام و به‌عنوان یک بستر بسیار مناسب برای عرضه آخرین فناوری‌های کامپیوتری و عرضه آن‌ها بر روی خودروها توانسته‌ است در طول سالیان سال خود را یک گام از سطح اول صنایع خود و شرکت‌های همرده بالاتر نگاه دارد.

محصول جدید این شرکت یعنی بی ام و اکس 4 به‌تازگی به‌صورت غیر رسمی رونمایی شده است، این رونمایی تنها شامل عرضه چند تصویر از این خودرو بوده است و قرار است مراسم اصلی رونمنایی از خودروی نیرومند در نمایشگاه خودروی نیویورک در هفته جاری انجام شود و این خودروی نیرومند تنها از نظر ظاهری مورد بررسی قرار گرفته است.

  • امیر محمد یوسفی