s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی

\

maingear rush vesuvius

کمپانی AMD از جدیدترین محصول خود، R9 295X رونمایی کرد تا یک کالای نمونه برای کسانی که بهترین ها را می خواهند ارائه کند. تست های کارت گرافیک R9 295X به ما می گویند که این مدل قدرت پردازش فراوانی داشته و به خوبی از پس بازی های امروز با دقت تصویر بالا و حداکثر جزییات تصویری به خوبی بر می آید. اما به نظر میرسد کمپانی Maingear (سازنده سیستم های آماده برای کاربردهای مختلف) چندان قانع نشده و برای گیمرهایی که واقعاً میخواهند به معنای واقعی کلمه بترکانند، سیستمی مجهز به دو کارت گرافیک R9 295X آماده کرده است.


maingear rush vesuvius

کارت گرافیک R9 295X اولین کارت گرافیکی است که در طراحی مرجع خود، از سیستم خنک کننده واترکول پشتیبانی میکند. به همین سبب نیز کمپانی Maingear سیستم دسکتاپ خود را به نحوی طراحی کرده که بتواند دو رادیاتور مورد استفاده برای این کارت های گرافیک را در خود جای دهد. این دو رادیاتور در جلوی کیس نصب شده و رادیاتور مخصوص سیستم واتر کول پردازنده (که محصول کمپانی Corsair است) نیز در بالای کیس جای گرفته است. این مجموعه در ساده ترین حالت نزدیک 7000 دلار قیمت دارد. در ضمن می توانید سری به صفحه اختصاصی این سیستم بزنید و سیستم دلخواه خود را شخصی سازی کنید و ببینید در نهایت این سیستم چقدر برایتان آب خواهد خورد!

  • امیر محمد یوسفی