s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t

science of computer and infomation technology

s.c.i.t
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی

xbox one media remote

کنسول ها دیگر مانند سابق صرفاً جنبه گیمینگ ندارند.کارهای دیگر را هم برای شما انجام می دهند.علاوه بر اینکه می توان با آنها به بازی کردن پرداخت ابعاد دیگری از سرگرمی را هم پوشش میدهند.و البته پوشش دادن این ابعاد که شامل تماشای فیلم های با کیفیت بلو-ری گشت و گذار در اینترنت،شنیدن موسیقی و.... با کنترلری که جهت بازی تدارک دیده زیاد جالب نیست.


خب پس چاره چیست ؟ مایکروسافت جهت رفاه حال بیشتر گیمرهای بیخیال از دنیا و البته کمی سرکیسه کردن مشتری های عزیز ، ریموت کنترل جدیدی برای کنسولش تدارک دیده که آن را تا ماه آینده با قیمت 24.99 دلار به بازار عرضه خواهد کرد.

از نکات قابل اشاره باریکتر شدن این ریموت نسبت به مدل مشابه ایکس باکس 360 است و همچنین تعداد کمتر دکمه ها بر روی کنترلر جهت سهولت در انجام وظیفه.

انتظار میرود این کنترلر بتواند با سرویس لایو همخوانی کاملی داشته باشد،بتوان با آن اشراف کاملی به محیط ویدئو و تصاویر داشت و البته از سرویس هایی نظیر فاکس،نت فلیکس و هیولو هم پشتیبانی خواهد کرد.

  • امیر محمد یوسفی